Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator O nas Projekty Budowlane Budowa Domów Kredyty Geodezja Ubezpieczenia Polecamy Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 4,48 EUR 4,70 CHF 4,75

Na skróty


 


 
Projekty Budowlane

         Oferujemy Państwu do zakupu gotowe projekty budowlane  biura  architektonicznego ARCHON +  oraz biura Galeria domów.  W ofercie tych biur znajdziecie Państwo szeroką  gamę gotowych projektów budowlanych domów jednorodzinnych, od małych domów do dużych rezydencji , domów parterowy , parterowych  z użytkowym poddaszem oraz piętrowych  i innych .

W ofercie  znajdziecie Państwo również domy kwalifikujące  się do rządowego programu  dopłat do kredytu hipotecznego, program MDM.

         Kupując u nas gotowy projekt budowlany  gwarantujemy Państwu pomoc  w  adaptacji projektu, w uzyskaniu niezbędnej dokumentacji  oraz  decyzji o pozwoleniu na budowę .  Proces ten, przeprowadzony przez nasze biuro, przebiega szybko, sprawnie i za rozsądne  koszty.  

Nasze biuro prowadzi usługi w zakresie  doradztwa  wyboru  gotowego projektu  budowlanego oraz dopasowania go,  według preferencji klienta,   do  działki.

Jesteśmy wstanie na zlecenie klienta przeprowadzić cały proces budowy domu, począwszy od  zakupu działki po przez uzyskanie niezbędnej dokumentacji do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę , a następnie wybudowanie  domu do stanu,   jaki  zażyczy sobie klient,  nawet  do zakończenia  budowy  wraz z uzyskaniem  pozwolenia na użytkowanie  budynku.

     Obecnie rozpoczynamy inwestycje zlokalizowaną na Osiedlu  Poznańskim  ul. Świetlanej. Inwestycja polega na budowie  trzydziestu sześciu domów jednorodzinnych na działkach o powierzchniach od 1000 m2 do 5 000 m2 . Wszystkie działki będa miały dostęp do :

- energii elektrycznej,

- gazu,

- wody,

- sieci kanalizacyjnej,

Zainteresowani klienci  mogą wybudować na tych działkach domy wg. własnych wybranych  projektów  budowlanych domów jednorodzinnych lub skorzystać z naszej oferty.  Ponadto mogą budować korzystając z naszych usług  budowlanych lub  z usług innego wykonawcy.

Zapraszamy


 

© 2022 Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Bożena Kukułka . Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla biur nieruchomości

       email: biuro@nieruchomoscigorzowskie.pl   www.nieruchomoscigorzowskie.pl   +48 509 930 045