Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator O nas Projekty Budowlane Budowa Domów Kredyty Geodezja Ubezpieczenia Polecamy Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 4,48 EUR 4,70 CHF 4,75

Na skróty


 


 
O nas

 

        Nasze biuro powstało po to, aby  przeprowadzić Klienta przez całą procedurę zakupu, sprzedaży, wynajmu, domu , mieszkania, lokalu etc. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, przygotowaniu umowy przedwstępnej, końcowej,  pomoc przy przepisywaniu umów w zakładach gazowniczych, energetycznych i spółdzielniach mieszkaniowych. W razie potrzeby zorganizujemy konsultację z prawnikiem, notariuszem i rzeczoznawcą. Dopełnieniem całej naszej oferty jest pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania  w Banku  kredytu hipotecznego.

          Praca nasza opiera się na najnowszych systemach informatycznych, co pozwoli Państwu szybko i sprawnie załatwić sprawę w naszym biurze. W naszym biurze mają Państwo do dyspozycji  licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami.

       Przyjęliśmy Kartę Praw Klienta. Projekt został stworzony po to, aby usługi jakie świadczą pośrednicy i zarządcy nieruchomości zrzeszeni w PFRN, były na jak najwyższym poziomie. Ponadto jest to kolejny krok w celu wykluczenia działań nieuczciwych i przede wszystkim nieprofesjonalnych, które nadal praktykowane są na naszym rynku.

         Uczestniczymy w systemie wymiany ofert SWO Partner.  System SWO Partner opiera się na nowoczesnych  narzędziach pracy, umożliwia szybką i sprawną obsługę oferty oraz zapewnia  skuteczną  promocję i sprzedaż nieruchomości.  Biura uczestniczące w Systemie SWO Partner:  ARR-Nieruchomości,  Nieruchomości Arendarski, Brusielewicz Nieruchomości,  Firma Łuc,  Ilnicki- Nieruchomości, Jesiołkiewicz Nieruchomości, Freyer Nieruchomości, Rezydent Nieruchomości, Kryswal Nieruchomości, Zieliński Nieruchomości . 

         Gwarantujemy pełną obsługę i pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej. Firma nasza zajmuje się również ubezpieczeniami majątkowymi, ubezpieczeniami na życie i komunikacyjnymi. W naszym biurze przyjmujemy  zlecenia na prace geodezyjne oraz  wyceny nieruchomości, gwarantujemy atrakcyjne ceny usług.

         Wierzymy że każdy klient, który do nas zawita wyjdzie od nas w 100% zadowolony, bo po to tu jesteśmy. Zapraszamy Państwa do naszego biura na ul. Mickiewicza 25/2 w Gorzowie Wlkp. skrzyżowanie Mickiewicza z Mieszka I.


    

    

         

© 2022 Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Bożena Kukułka . Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla biur nieruchomości

       email: biuro@nieruchomoscigorzowskie.pl   www.nieruchomoscigorzowskie.pl   +48 509 930 045