Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
425 000 PLN
Powierzchnia
52,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Proponujemy na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze bloku czteropiętrowego z oddzielną kuchnią ,osobną toaletą,balkonem i piwnicą na oś.Staszica w Gorzowie Wlkp.
Lokal jest w stanie do natychmiastowego zamieszkania z pełnym wyposażeniem.(właściciel zabiera tylko  elektronikę tj.telewizor,dekoder,głośniki},mieszkanie o wysokim standardzie 
Osiedle Staszica to obecnie bardzo pożądana lokalizacja ze względu na bardzo szybki rozwój tej dzielnicy miasta.W pobliżu ciąg handlowy,markety.salon Agata Meble itp.
Chętnych zapraszamy na prezentację.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Bożena Kukułka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Bożena Kukułka dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Bożena Kukułka z siedzibą przy Mickiewicza 25/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscigorzowskie.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu