Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
290 m2

Hala do wynajecia na dzielnicy Staszica to idealna przestrzeń dla kazdego ,kto szuka miejsca do magazynowania,składowania różnorodnych towarów.
Hala ma pow.290 m2na co składa się: pomieszczenia biurowe i socjalne 47,5 m2,pow.magazynowa 242,5 m2.Brama - wysokość - 4m, szerokość 4 m.

Przestrzeń jest dobrze oświetlona dzięki czemu praca w hali jest wygodna i bezpieczna.Hala znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem zarówno dla samochodów osobowych,dostawczych jak i dla pieszych.
Przed halą znajduje się dosyć duży plac manewrowy co ułatwia parkowanie i załadunek towarów. We wnętrzu hali są urządzone miejsca biurowe i socjalne widoczne na zdjęciach które mogą spełniać różnorodne funkcje i służyć jako centrum sterowania działalnością firmy.Wszystkie instalacje są w pełni funkcjonalne.Ta hala to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców i osób które potrzebują przestrzeni do pracy czy magazynowania.
Cena 6000zł jest ceną netto za 1-msc. (kaucja jest pobierana w wysokości 12 000zł)

  • Typ hali: Murowana
Bożena Kukułka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Bożena Kukułka dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Bożena Kukułka z siedzibą przy Mickiewicza 25/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscigorzowskie.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu